V juniorskej prvej lige Inter odskočil prenasledovateľom

Publikované: 23.11.2021 Autor: Basket.sk Foto: fb bkmspunitra.sk

BKM SPU Nitra (Foto: fb bkmspunitra.sk)

V juniorskej súťaži sa vyskytlo veľa odložených zápasov, Inter odohral len duel na palubovke Nitry, ktorú vysoko zdolal, tá uspela v nedeľu, keď vyhrala nad Sereďou, Svit zaknihoval dve prehry, jednu v Prievidzi a druhú v Bánovciach.

V skupine SILVER Západ sa odohrali len dva duely, Karlovka dokázala vyhrať v Handlovej a Trnava doma porazila Trenčín. V skupine SILVER Východ sa hral dokonca iba jeden zápas, v ktorom Kežmarok vysoko prehral v Žiline.

Juniori U19, skupina GOLD 2021/22

20.11.2021 – 7.kolo

ŠBK Junior Levice – BK Lokomotíva Sereď
Nehrané pre chorobu domácich!

BKM SPU Nitra – Inter Bratislava 66:105 (34:45)
Najviac bodov: Urban 22, A. Šimko 18 – Minarovjech 24, Boros 19

MBA Prievidza – BKM Iskra Svit 79:75 (41:38)
Najviac bodov: Králik 25, Sýkora 20 – M. Horák 25, Kester 15

BBK Bánovce n/Bebravou – Diawin Košice
Nehrané pre chorobu hostí!

21.11.2021 – 8.kolo

BKM SPU Nitra – BK Lokomotíva Sereď 94:74 (56:37)
Najviac bodov: A. Šimko 30, M. Šimko 23 – O. Kapustík 33, Grill 12

ŠBK Junior Levice – Inter Bratislava
Nehrané pre chorobu domácich!

BBK Bánovce nad Bebravou – BKM Iskra Svit 78:67 (43:32)
Najviac bodov: Špánik 21, Jancusko a Urban po 13 – Blaško 17, J. Matušek 16

MBA Prievidza – Diawin Košice
Nehrané pre chorobu hostí!

Priebežná tabuľka skupiny GOLD po 8.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Inter Bratislava

7

6

1

588

351

13

2

BKM Iskra Svit

8

3

5

590

593

11

3

MBA Prievidza

7

4

3

479

519

11

4

BKM SPU Nitra

8

3

5

527

693

11

5

BK Lokomotíva Sereď

7

3

4

545

545

10

6

ŠBK Junior Levice

6

4

2

405

415

10

7

BBK Bánovce nad Bebravou

7

3

4

526

576

10

8

Diawin Košice

6

2

4

456

424

8

Juniori U19, skupina SILVER Západ 2021/22

20.11.2021 – 7.kolo

ŠKP BBC Banská Bystrica – B.S.C. Bratislava
Nehrané pre chorobu domácich!

ŠBK Handlová – MBK Karlovka Bratislava 64:81 (29:38)
Najviac bodov: Ondrejka 22, Beláň a Murcin po 8 – Paulis 22, Szabo 17

BK AS Trenčín – voľno

MBK AŠK Slávia Trnava – IMC Slovakia Považská Bystrica
Nehrané pre chorobu hostí!

21.11.2021 – 8.kolo

ŠBK Handlová – B.S.C. Bratislava
Nehrané pre chorobu hostí!

ŠKP BBC Banská Bystrica – MBK Karlovka Bratislava
Nehrané pre chorobu domácich!

MBK AŠK Slávia Trnava – BK AS Trenčín 88:41 (40:20)
Najviac bodov: Náhlik a P. Veselský po 12 – Michálik 10, Studený 8

IMC Slovakia Považská Bystrica – voľno

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Západ po 8.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

MBK AŠK Slávia Trnava

7

5

2

494

444

12

2

B.S.C. Bratislava

5

5

0

461

248

10

3

ŠBK Handlová

5

3

2

335

343

8

4

MBK Karlovka Bratislava

4

3

1

305

233

7

5

IMC Slovakia Považská Bystrica

5

1

4

281

402

6

6

BK AS Trenčín

6

0

6

327

493

6

7

ŠKP BBC Banská Bystrica

4

1

3

289

329

5

Juniori U19, skupina SILVER Východ 2021/22

20.11.2021 – 7.kolo

TYDAM UPJŠ Košice – 1.BK Humenné
Nehrané pre chorobu domácich!

1.BK Michalovce – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Zmena termínu, rieši HK SBA!

MBK Liptovský Mikuláš – MBK Victoria Žilina
Nehrané pre chorobu domácich!

BK MŠK Mileo Kežmarok – voľno

21.11.2021 – 8.kolo

1.BK Michalovce – 1.BK Humenné
Zmena termínu, rieši HK SBA!

TYDAM UPJŠ Košice – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Nehrané pre chorobu domácich!

MBK Victoria Žilina – BK MŠK Mileo Kežmarok 90:32 (48:15)
Najviac bodov: Šimún a Kadaši po 20 – Majerčák 10, Soják 6

MBK Liptovský Mikuláš – voľno

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 8.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

5

5

0

506

267

10

2

MBK Victoria Žilina

6

4

2

531

294

10

3

1.BK Michalovce

4

3

1

334

214

7

4

BK MŠK Mileo Kežmarok

6

1

5

259

539

7

5

MBK Liptovský Mikuláš

4

2

2

280

316

6

6

TYDAM UPJŠ Košice

5

1

4

248

401

6

7

1.BK Humenné

4

1

3

156

283

5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

KOM KOM 81:71
04.12.2021
INT INT
HAN HAN 70:97
04.12.2021
LUC LUC
PDA PDA 58:71
04.12.2021
SNV SNV
SVT SVT 91:126
04.12.2021
LEV LEV
LEV LEV 06.12.2021 PDA PDA
LUC LUC 08.12.2021 KOM KOM
INT INT 08.12.2021 SVT SVT
SNV SNV 08.12.2021 HAN HAN

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 8/2 80,00%
2 BC Komárno 7/3 70,00%
3 BKM Lučenec 6/4 60,00%
4 Spišskí Rytieri 6/5 54,55%
5 MBK Baník Handlová 5/5 50,00%
6 Inter Bratislava 4/6 40,00%
7 Iskra Svit 3/7 30,00%
8 BC Prievidza 0/7 0,00%

ScoreBoard ...

Y19 Y19 04.12.2021 STR STR
Y23 Y23 04.12.2021 DBA DBA
NIT NIT 04.12.2021 RUZ RUZ
ZVO ZVO 04.12.2021 SKP SKP
CBK CBK 04.12.2021 TYD TYD
SER SER 04.12.2021 SNV SNV
TRV TRV 04.12.2021 RZV RZV
Y19 Y19 05.12.2021 DBA DBA
TRV TRV 05.12.2021 SNV SNV
SER SER 05.12.2021 RZV RZV
ZVO ZVO 05.12.2021 RUZ RUZ
NIT NIT 05.12.2021 SKP SKP
Y23 Y23 05.12.2021 STR STR
DBA DBA 18.12.2021 ZVO ZVO
RZV RZV 18.12.2021 Y23 Y23
CBK CBK 18.12.2021 SER SER
TYD TYD 18.12.2021 TRV TRV
RUZ RUZ 18.12.2021 SKP SKP
STR STR 18.12.2021 NIT NIT
SNV SNV 18.12.2021 Y19 Y19
SNV SNV 19.12.2021 Y23 Y23
DBA DBA 19.12.2021 NIT NIT
STR STR 19.12.2021 ZVO ZVO
TYD TYD 19.12.2021 SER SER
CBK CBK 19.12.2021 TRV TRV
RZV RZV 19.12.2021 Y19 Y19

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Young Angels U19 Košice 7/0 100,00%
2 MBK Stará Turá U19 8/1 88,89%
3 CBK Košice 6/2 75,00%
4 Young Angels U23 Košice 5/2 71,43%
5 Dubček Bratislava 6/3 66,67%
6 BKM Junior UKF Nitra 5/3 62,50%
7 TYDAM UPJŠ Košice 4/4 50,00%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves U23 3/3 50,00%
9 BK Lokomotíva Sereď U23 2/5 28,57%
10 BK ZŠ Zvolen 1/3 25,00%
11 BK ŠKP 08 Banská Bystrica U19 1/3 25,00%
12 BK AŠK Slávia Trnava U19 1/6 14,29%
13 ŽBK Rožňava 1/7 12,50%
14 MBK Ružomberok U23 1/9 10,00%