Legendy sa smejú Piercovi. Vysielal pikantné video, od ESPN dostal padáka

Publikované: 08.04.2021 Autor: basket.sk Foto: instagram.com, TASR/AP

Paul Pierce (Foto: instagram.com, TASR/AP)

Paul Pierce patril medzi najlepších hráčov svojej doby. V NBA odohral 19 sezón, väčšinu v drese Bostonu Celtics. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí majstrovský titul z roku 2008, kedy ho vyhlásili aj za MVP finálovej série.

Kariéru ukončil pred štyrmi rokmi, vlani ho uviedli do Siene slávy. Vďaka rečníckym schopnostiam a jeho ochote komentovať všetko, čo sa v profilige udeje, ho vlani angažovala televízia ESPN.

V pozícii TV experta však nevydržal dlho. Nie že by nemal kvalifikované názory, ale šéfov slávnej značky pobúrilo jedno správanie v súkromnom živote.

Môže za to pikantné video, ktoré prostredníctvom live streamu ponúkol fanúšikom na sociálnych sieťach.

Pierce naživo vysielal párty z piatkového večera, kde mu okrem kamarátov robili spoločnosť aj striptérky. Na záberoch je vidieť, že prítomní nešetrili alkoholom a marihuanou. Striptérky predvádzali na kameru svoje remeslo a spoločnosť sa veselo bavila.

Zábery Pierca so širokým úsmevom a opuchnutými očami, ktorému striptérka robí masáž krku, obleteli NBA komunitu.

Pozrite si video:

Srandista Shaq

Keď video videli manažéri ESPN, nebolo im viac treba. Hoci sa Pierce o pár dní ospravedlnil, nič mu to nebolo platné a z televízie dostal padáka.

Bývalú hviezdu si zobrali na paškál aj jeho niekdajší rivali.

Shaquille O´Neal sa nezdržal a v štúdiu TNT pri hodnotení utorkových zápasov si neodpustil poznámku na Piercovu adresu.

Legendárny pivot spomínal, ako vyzerala bostonská taktika, keď za Celtics hrávali okrem Pierca aj Ray Allen, Kevin Garnett či Rajon Rondo.

Shaq pri vysvetľovaní spomenul Piercovo meno dvakrát a začal sa chichúňať. Ostatní členovia debaty – moderátor Adam Lefkoe, hviezda WNBA Candace Parkerová a O´Nealov parťák z Miami Dwyane Wade – mali čo robiť, aby nevybuchli od smiechu.

Pierce komentoval situáciu slovami, že je po incidente v poriadku a že chystá „nové veľké veci“. Hoci nateraz nie je jasné, kam bude smerovať jeho ďalšia kariéra, fanúšikovia a verejnosť sa to isto dozvedia z jeho sociálnych sietí.

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.