Spišská neprestáva zbrojiť. Poistila si služby talentovaného mladíka

Publikované: 28.06.2020 Autor: Oliver Búza/basketsnv.sk

Filip Tchúr (Foto: fb basketball snv)

Puzzle zostavy BK 04 AC LB Spišská Nová Ves dostáva čoraz reálnejšie kontúry. Manažment BK potvrdil ďalšie meno, na Spiši bude pokračovať aj talentovaný 20-ročný Košičan Filip Tchúr.

Tchúr stihol za Spišskú odohrať v nedohratej sezóne deväť duelov.

"Som veľmi rád, že som dostal ponuku a budem pokračovať na Spiši. Hoci som v ostatnej sezóne neodohral veľa minút, zbieral som hlavne tréningové skúsenosti a nasával atmosféru SBL-ky. Som rád, že som pokročil, tréningy mi dali veľmi veľa, potreboval som zlepšiť hlavne defenzívu, čo si myslím sa podarilo.

Určite sa chcem v ďalšej sezóne posunúť ďalej, črtá sa tu zaujímavý tím, prídu hráči popri ktorých môžem rásť. Verím aj v lepšie umiestnenie, Spišská si ho určite zaslúži,“ povedal Tchúr.

Rodený Košičan vypomáhal minulej sezóne aj v prvej lige, obliekal dres KB Košice. „Ak sa bude prvá liga vôbec hrať, veľmi rád pomôžem svojim opäť. Je to dobrá príležitosť naberať zápasovú prax,“ dodal Tchúr.

 
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves Autorské práva basketball-snv.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basketball-snv.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.