Po dve víťazstvá majú lídri skupín v súťaži kadetov KB Košice a Bánovce

Publikované: 03.10.2019 Autor: Basket.sk

KB Košice logo (Foto: Facebook Basketbalového klubu KB Košice)

1.liga Kadeti U17, skupina Východ

21.9.2019 – 1.kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Iskra Svit 73:83 (33:47)
Najviac bodov: Hasaj 27, Zimmermann, Bartoš a Kedžuch po 12 – Brugoš 19, Németh 15

Diawin Košice – TYDAM UPJŠ Košice 58:46 (16:22)
Najviac bodov: Čorba 19, Kollár 13 – Vass 27, Pudelský 11

1.BK Michalovce – ABOVIA 96 Košice
Dohrávka 09.11.2019!

MBK Victoria Žilina – voľno

22.9.2019 – 2.kolo

Diawin Košice – ABOVIA 96 Košice
Dohrávka 24.11.2019!

1.BK Michalovce – TYDAM UPJŠ Košice 69:67pp (62:62, 29:29)
Najviac bodov: Tertinský 23, Pončák 20 – Vass 28, Pudelský 15

MBK Liptovský Mikuláš – voľno

MBK Victoria Žilina – KB Košice 42:113 (26:69)
Najviac bodov: Kadaši 10, Mühlberger 8 – Mazák 24, Köröš 17

28.9.2019 – 1.kolo – dohrávka

MBK Liptovský Mikuláš – KB Košice 34:119 (18:61)
Najviac bodov: Pavkovček 9, Tomo 7 – Mazák 22, Vančo 21

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

KB Košice

2

2

0

232

76

4

2

Diawin Košice

1

1

0

58

46

2

3

1.BK Michalovce

1

1

0

69

67

2

4

TYDAM UPJŠ Košice

2

0

2

113

127

2

5

BKM Iskra Svit

1

1

0

83

73

2

6

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

1

0

1

73

83

1

7

MBK Victoria Žilina

1

0

1

42

113

1

8

MBK Liptovský Mikuláš

1

0

1

34

119

1

9

ABOVIA 96 Košice

0

0

0

0

0

0


1.liga Kadeti U17, skupina Západ

21.9.2019 – 1.kolo

Inter Bratislava – B.S.C. Bratislava 111:42 (61:19)
Najviac bodov: Randuška 23, T. Malovec 17 – Sás 10, Kurák 9

MŠK BK Žiar na/Hronom – BBK Bánovce n/Bebravou 67:71 (38:40)
Najviac bodov: Holic 17, Balogh 13 – Jancusko 28, Lagin 12

ŠKP BBC Banská Bystrica – ŠBK Junior Levice
Dohrávka 09.10.2019!

MBK Karlovka Bratislava – MBA Prievidza 65:70 (33:36)
Najviac bodov: Paulis 28, Vlk a Kunický po 10 – Kabina 22, Svitok a Sýkora po 14

MBK AŠK Slávia Trnava – ŠBK Handlová
Odložené pre chorobu hostí!

22.9.2019 – 2.kolo

MŠK BK Žiar na/Hronom – ŠBK Junior Levice
Dohrávka 02.10.2019!

ŠKP BBC Banská Bystrica – BBK Bánovce nad Bebravou 45:98 (24:41)
Najviac bodov: Smädo 16, Pálka 9 – Jancusko 28, Lagin 25

MBK Karlovka Bratislava – ŠBK Handlová
Odložené pre chorobu hostí!

MBK AŠK Slávia Trnava – MBA Prievidza 107:42 (48:23)
Najviac bodov: Chmelan 29, Zlocha 21 – Sýkora 11, Bakoš 10

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BBK Bánovce nad Bebravou

2

2

0

169

112

4

2

MBA Prievidza

2

1

1

112

172

3

3

Inter Bratislava

1

1

0

111

42

2

4

MBK AŠK Slávia Trnava

1

1

0

107

42

2

5

MŠK BK Žiar nad Hronom

1

0

1

67

71

1

6

MBK Karlovka Bratislava

1

0

1

65

70

1

7

ŠKP BBC Banská Bystrica

1

0

1

45

98

1

8

B.S.C. Bratislava

1

0

1

42

111

1

9

ŠBK Handlová

0

0

0

0

0

0

10

ŠBK Junior Levice

0

0

0

0

0

0


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Hasaj Tomáš, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 29.0
2. Jancusko Richard, BBK Bánovce nad Bebravou – 28.0
3. Paulis Matej, MBK Karlovka Bratislava – 28.0
4. Vass Adam, TYDAM UPJŠ Košice – 27.5
5. Chmelan Tomáš, MBK AŠK Slávia Trnava – 27.0
6. Mazák Lukáš, KB Košice – 24.0
7. Tertinský Dominik, 1.BK Michalovce – 23.0
8. Zlocha Jozef, MBK AŠK Slávia Trnava – 21.0
9. Pončák Tomáš, 1.BK Michalovce – 20.0
10. Brugoš Matej, BKM Iskra Svit – 19.0

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Kiss Tibor, MBK AŠK Slávia Trnava – 7.0
2. Brhlík Andrej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 6.0
3. Holic Martin, MŠK BK Žiar nad Hronom – 6.0
4. Biskup Andrej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 5.0
5. Gajdoš Pavel, BBK Bánovce nad Bebravou – 4.0
6. Broškovič Matúš, MBK AŠK Slávia Trnava – 4.0
7. Demko Michal, 1 BK Michalovce – 4.0
8. Horák Matúš, BKM Iskra Svit – 4.0
9. Janura Matej, Diawin Košice – 4.0
10. Köröš Adam, KB Košice – 4.0

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Jasovský Matúš, 1 BK Michalovce – 10.0
2. Pudelský Timotej, TYDAM UPJŠ Košice – 9.5
3. Kapustík Ondrej, MBK AŠK Slávia Trnava – 8.0
4. Köröš Adam, KB Košice – 8.0
5. Nigut Martin, KB Košice – 8.0
6. Pavlech Filip, MBK AŠK Slávia Trnava – 8.0
7. Brhlík Andrej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 7.0
8. Šimko Maroš, MBK AŠK Slávia Trnava – 7.0
9. Urban Samuel, BBK Bánovce nad Bebravou – 6.5
10. Chmelan Tomáš, MBK AŠK Slávia Trnava – 6.0

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Chmelan Tomáš, MBK AŠK Slávia Trnava – 3.0
2. Jancusko Richard, BBK Bánovce nad Bebravou – 2.0
3. Brhlík Andrej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 2.0
4. Čmil Samuel, BKM Iskra Svit – 2.0
5. Krebes Marti, MBK Victoria Žilina – 2.0
6. Lévay Ján, Diawin Košice – 2.0
7. Szabo Dávid, MBK Karlovka Bratislava – 2.0
8. Šimko Maroš, MBK AŠK Slávia Trnava – 2.0
9. Šimoňák Erik, Diawin Košice – 2.0
10. Vass Adam, TYDAM UPJŠ Košice – 1.5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

ZIL ZIL 92:81
12.10.2019
SVT SVT
HAN HAN 78:90
12.10.2019
LEV LEV
PDA PDA 101:73
12.10.2019
KOM KOM
INT INT 81:66
12.10.2019
LUC LUC
INT INT 16.10.2019 KOM KOM

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 BK Slávia Žilina 2/0 100,00%
2 Inter Bratislava 4/0 100,00%
3 BKM Lučenec 2/1 66,67%
4 BC Prievidza 2/1 66,67%
5 MBK Rieker COM-therm Komárno 1/2 33,33%
6 Patrioti Levice 1/2 33,33%
7 Iskra Svit 1/2 33,33%
8 MBK Baník Handlová 0/2 0,00%
9 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 0/3 0,00%

Asistencie ...

# Hráč Tím
Wiggins Doug
∅ Asistencie: 7,50
ZIL
2 Hot Amin LEV 7,33
3 Mitrovič Stefan HAN 5,50
4 Mrviš Tomáš HAN 5,50
5 Caffey Mike LUC 5,00