Medzi kadetkami na východe vedú Young Angels U17 a na západe Trnava

Publikované: 03.10.2019 Autor: Basket.sk Foto: Jäzva

Trénerka Ivana Jalčová, YOUNG ANGELS U17 Košice (Foto: Jäzva)

1.liga Kadetky U17, skupina Východ

28.9.2019 – 1.kolo

ŽBK Rožňava – ŠKBD Spišská Nová Ves 33:68 (19:29)
Najviac bodov: Viglaská 12, Anderová a Suchá po 5 – Jarošová 27, Pokrievková 14

CBK Minibuseuropa Košice – BAM Poprad 60:47 (20:27)
Najviac bodov: Daňková 17, Nigutová 15 – Dlugošová 14, Ni. Michlíková a Sagalincová po 8

TYDAM UPJŠ Košice – YOUNG ANGELS U16 Košice 56:49 (35:17)
Najviac bodov: Hulíková 23, Tresová 15 – Gumanová 12, Laubertová 10

BKM Bardejov – YOUNG ANGELS U17 Košice 10:130 (0:59)
Najviac bodov: Lizáková a L. Lindemanová po 3 – Viznerová 19, Mačičáková a Kupčová po 16

29.9.2019 – 2.kolo

ŽBK Rožňava – BAM Poprad 48:63 (22:30)
Najviac bodov: Viglaská 23, Steinhübelová 9 – Dlugošová 14, Kmetoniová 12

CBK Minibuseuropa Košice – ŠKBD Spišská Nová Ves 46:67 (19:35)
Najviac bodov: Škvareková 8, Dzurová, Kreithová, Kostíková a Šoltésová po 6 – Dulovičová 30, Jarošová 25

TYDAM UPJŠ Košice – YOUNG ANGELS U17 Košice 39:72 (20:32)
Najviac bodov: Hulíková 14, Králová 6 – Rosa 19, Hermannová 9

BKM Bardejov – YOUNG ANGELS U16 Košice 30:92 (13:53)
Najviac bodov: Lizáková 12, L. Lindemanová, Benková-Rybárová a S. Lindemanová po 5 – Szmereková 15, Gumanová 12

21.9.2019 – 13.kolo – predohrávka

YOUNG ANGELS U16 Košice – YOUNG ANGELS U17 Košice 43:58 (17:28)
Najviac bodov: Gumanová 12, Laubertová 9 – Spišiaková 14, Rosa 13

22.9.2019 – 14.kolo – predohrávka

YOUNG ANGELS U17 Košice – YOUNG ANGELS U16 Košice 64:50 (31:32)
Najviac bodov: Spišiaková 19, Marciňaková 12 – Kyseľová 17, Jakabová a Gumanová po 8

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 2.kolách a predohrávkach:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

YOUNG ANGELS U17 Košice

4

4

0

324

142

8

2

YOUNG ANGELS U16 Košice

4

1

3

234

208

5

3

ŠKBD Spišská Nová Ves

2

2

0

135

79

4

4

CBK Minibuseuropa Košice

2

1

1

106

114

3

5

BAM Poprad

2

1

1

110

108

3

6

TYDAM UPJŠ Košice

2

1

1

95

121

3

7

ŽBK Rožňava

2

0

2

81

131

2

8

BKM Bardejov

2

0

2

40

222

2


1.liga Kadetky U17, skupina Západ

28.9.2019 – 1.kolo

BKM Junior UKF Nitra – voľno

MBK Ružomberok – ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen 37:97 (22:53)
Najviac bodov: Sliacka 9, Hrčková 8 – Janštová 30, Syčová a Kollárová po 12

BK Lokomotíva Sereď – MBK Stará Turá 48:65 (22:35)
Najviac bodov: Užovičová 16, Jakubčeková 8 – Vandlíková 14, Vojteková 13

BK Slovan Bratislava – BK AŠK Slávia Trnava 56:79 (26:31)
Najviac bodov: Polláková 13, Kittová 9 – Krippnerová 17, Valová 16

29.9.2019 – 2.kolo

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen – voľno

MBK Ružomberok – BKM Junior UKF Nitra 46:76 (18:40)
Najviac bodov: Kajdová 17, Hrčková 8 – Svoradová 37, Gažiová 18

BK Lokomotíva Sereď – BK AŠK Slávia Trnava 51:52 (23:23)
Najviac bodov: Nagyová 12, Dudonová 11 – Jančovičová 19, Pučíková 8

BK Slovan Bratislava – MBK Stará Turá 71:77 (30:42)
Najviac bodov: Polláková 28, Lackóová a Cepková po 11 – Kubinová 20, Vandlíková 19

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 2.kolách:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK AŠK Slávia Trnava

2

2

0

131

107

4

2

MBK Stará Turá

2

2

0

142

119

4

3

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen

1

1

0

97

37

2

4

BKM Junior UKF Nitra

1

1

0

76

46

2

5

MBK Ružomberok

2

0

2

83

173

2

6

BK Lokomotíva Sereď

2

0

2

99

117

2

7

BK Slovan Bratislava

2

0

2

127

156

2


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Svoradová Adriana, BKM Junior UKF Nitra – 37.0
2. Jarošová Kamila, ŠKBD Spišská Nová Ves – 26.0
3. Polláková Alexandra, BK Slovan Bratislava – 20.5
4. Dulovičová Emma, ŠKBD Spišská Nová Ves – 18.5
5. Gažiová Rebeka, BKM Junior UKF Nitra – 18.0
6. Viglaská Kristína, ŽBK Rožňava – 17.5
7. Dlugošová Viktória, BAM Poprad – 14.0
8. Užovičová Liana, BK Lokomotíva Sereď – 12.5
9. Rosová Andrea, YOUNG ANGELS U17 Košice – 12.0
10. Jančovičová Petra, BK AŠK Slávia Trnava – 12.0

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 6.0
2. Nigutová Radoslava, CBK Minibuseuropa Košice – 5.5
3. Gavláková Nina, BK AŠK Slávia Trnava – 5.0
4. Lojová Lenka, BK AŠK Slávia Trnava – 5.0
5. Daňková Tereza, CBK Minibuseuropa Košice – 4.5
6. Kupčová Lucia, YOUNG ANGELS U17 Košice – 4.0
7. Dovalová Juliána, ŠKBD Spišská Nová Ves – 3.5
8. Marciňaková Mirka, YOUNG ANGELS U17 Košice – 3.0
9. Jarošová Kamila, ŠKBD Spišská Nová Ves – 3.0
10. Maliarová Martina, CBK Minibuseuropa Košice – 3.0

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Kupčová Lucia, YOUNG ANGELS U17 Košice – 7.0
2. Valová Magdaléna, BK AŠK Slávia Trnava – 7.0
3. Viglaská Kristína, ŽBK Rožňava – 7.0
4. Dovalová Juliána, ŠKBD Spišská Nová Ves – 6.0
5. Dulovičová Emma, ŠKBD Spišská Nová Ves – 6.0
6. Gažiová Rebeka, BKM Junior UKF Nitra – 6.0
7. Matejová Tatiana, BKM Junior UKF Nitra – 6.0
8. Dobošová Hana, BK AŠK Slávia Trnava – 5.0
9. Užovičová Liana, BK Lokomotíva Sereď – 5.0
10. Daňková Tereza, CBK Minibuseuropa Košice – 4.5

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Jakubčeková Hana, BK Lokomotíva Sereď – 3.0
2. Žemlová Alžbeta, BK Lokomotíva Sereď – 3.0
3. Gažiová Rebeka, BKM Junior UKF Nitra – 3.0
4. Gelnarová Emma, BKM Junior UKF Nitra – 3.0
5. Užovičová Liana, BK Lokomotíva Sereď – 2.5
6. Jančovičová Petra, BK AŠK Slávia Trnava – 2.0
7. Majerová Sára, BK AŠK Slávia Trnava – 2.0
8. Pučíková Sabina, BK AŠK Slávia Trnava – 2.0
9. Suchá Bianka, ŽBK Rožňava – 2.0
10. Dovalová Juliána, ŠKBD Spišská Nová Ves – 1.5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

ZIL ZIL 92:81
12.10.2019
SVT SVT
HAN HAN 78:90
12.10.2019
LEV LEV
PDA PDA 101:73
12.10.2019
KOM KOM
INT INT 81:66
12.10.2019
LUC LUC
INT INT 16.10.2019 KOM KOM

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 BK Slávia Žilina 2/0 100,00%
2 Inter Bratislava 4/0 100,00%
3 BKM Lučenec 2/1 66,67%
4 BC Prievidza 2/1 66,67%
5 MBK Rieker COM-therm Komárno 1/2 33,33%
6 Patrioti Levice 1/2 33,33%
7 Iskra Svit 1/2 33,33%
8 MBK Baník Handlová 0/2 0,00%
9 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 0/3 0,00%

Asistencie ...

# Hráč Tím
Wiggins Doug
∅ Asistencie: 7,50
ZIL
2 Hot Amin LEV 7,33
3 Mitrovič Stefan HAN 5,50
4 Mrviš Tomáš HAN 5,50
5 Caffey Mike LUC 5,00