Širšie nominácie reprezentačných tímov na nadchádzajúce zrazy

Publikované: 29.05.2019 Autor: slovakbasket.sk Foto: fiba.com

Slovensko U20 (Foto: fiba.com)

Širšie nominácie reprezentačných tímov SR na nadchádzajúce zra­zy:

Reprezentačný zraz A-mužstva mužov, 30.6–5.7.2019, Eurovia Aréna (ŠH Pasienky) v Bratislave

Nominácia: IHRING Mário (Osijek), KRAJČOVIČ Šimon, BOJANOVSKÝ Boris (Levice), BAŤKA Michal, MRVIŠ Tomáš, FUSEK Michael, ABRHÁM David (Inter), KÖRNER Richard, JAŠS Marek (Prievidza), BALDOVSKÝ Stanislav (Svit), JURÍČEK Viktor (SNV), BRODZIANSKY Vladimír (Obradoiro), DOLEŽAJ Marek (Syracuse), JONES Andre (Roma), HLIVÁK Dalibor (Komárno)

Náhradníci: BACHAN Martin (Levice), LOŠONSKÝ Pavol (Hradec Králové)

Nominácia U20 mužov:
MAJERČÁK Matej, MOKRÁŇ Jakub, KRČMÁRIK Adam, ZELIZŇÁK Maroš, MATÝCH Branislav, MAGDOLEN Matúš, BÁTOVSKÝ Marcel, BIZUB Martin, SILÁDI Matej, DANIELIČ Martin, VOLÁRIK Samuel, KUBALA Dominik, TURZA Šimon, PÁLENÍK Juraj, PAVELKA Tomáš, KADAŠI Jakub, MONČEK Adam, KINCEL Samuel, KREBES Enrico, ŠVÁBY Timotej, JAVORSKÝ Dávid, ADAMÍK Patrik, ORIHEL Marek, KOTORÍK Matej

Nominácia U18 chlapcov:
HORVÁTH Samuel, LYSÁK Adrián, SKUBEŇ Matúš, ŠIMOŇÁK Matej, MIČUDA Timotej, KORFANTA Adam, ERBEN Dávid, BARÓN Martin, RÁKAI Filip Peter, ŠIPKOVSKÝ Rastislav, PAŽICKÝ Patrik, DZUGAS Richard, O´CONNELL Jacob, SEDLÁK Matúš, VALENTÍNY Juraj, KUKUČKA Andrej, LUKÁČ Patrik, CHABAN Daniel, ŠPAŇO Dominik, PUKANČÍK Matúš, PLIŠKO Dávid, BRNČAL Samuel, NOVÁK Marek, ŠTURCEL Richard, LENJIK Samuel, FOLTÍN Marek

Nominácia U16 chlapcov:
AKANTIS Filip, BÍLY Lukáš, BORODOVČÁK Tomáš, BOROS Zsolt, BROOKS Richard, HAJKO Dominik, HALÁSZ Oliver, HASAJ Tomáš, HRONSKÝ Matúš, KOLLER Martin, KÖRÖS Adam, KRET Juraj, KŔČ Jakub, MALOVEC Matúš, MALOVEC Timotej, MISAL Samuel, NOVÁK Dávid, RANDUŠKA Daniel, SZABÓ Samuel, ŠEDIVÝ Martin, ŠIMKO Adam, ŠPÁNIK Matúš, URBAN Samuel, WOOLDRIDGE Michal

Nominácia U18 dievčat:
IŠTOŇOVÁ Miriam, KOLEŇÁKOVÁ Monika, BERANEKOVÁ Sofia, MESÁROŠOVÁ Alena, VIRASZTÓOVÁ Sofia, ZÁHORNACKÁ Zuzana, DOVČÍKOVÁ Martina, OČADLÍKOVÁ Ema, LYSOVÁ Jana, RODÁKOVÁ Ema, HATÁROVÁ Laura, SCHERHAUFEROVÁ Simona, ZAŤKOVÁ Tereza, HOLÍKOVÁ Erika, OBORILOVÁ Petra, BOHUŠOVÁ Barbora, DIDOVÁ Barbora, JENDRICHOVSKÁ Michaela, VARGOVÁ Zuzana, ŽILINSKÁ Lucia, PLAVNICKÁ Kamila, ČATLOŠOVÁ Timea, CIUTTIOVÁ Alexandra, DOHŇANSKÁ Gréta, MALKOVÁ Natália

Nominácia U16 dievčat: DULOVIČOVÁ Ema, ERDÉLYIOVÁ Alexandra, HERMANNOVÁ Emma, JAROŠOVÁ Kamila, KMETONIOVÁ Emma, MAJERČÁKOVÁ Martina, MAJOROŠOVÁ Nina, MIŠINSKÁ Alex, REBEJOVÁ Tara, BRÁZDILOVÁ Tereza, JANŠTOVÁ Nina, VANDLÍKOVÁ Tereza, KRISTLOVÁ Vanda, PAULOVIČOVÁ Žofia, SPIŠIAKOVÁ Ema, KOLESÁROVÁ Barbora, FILICKÁ Natália, VOJTEKOVÁ Natália, KUBÁŇOVÁ Dorota, MARCIŇÁKOVÁ Mirka, MAČIČÁKOVÁ Fatima, NEUSCHLOVÁ Simona, KUPČOVÁ Lucia, KOLLÁROVÁ Dominika

Nominácia na Univerziádu žien: DULOVÁ Veronika, KOVÁČIKOVÁ Nikola, STAŠOVÁ Radka, HORVÁTHOVÁ Laura, BELUŠOVÁ Alexandra, DROBNÁ Dominika, BALÁŽOVÁ Michaela, TARKOVIČOVÁ Stella, HAŠKOVÁ Alexandra, HRUŠČÁKOVÁ Žofia, KOZÁKOVÁ Vanda, MORAVČÍKOVÁ Alica, FILIČKOVÁ Eva, SVETLÍKOVÁ Soňa

zdroj: SBA

 
SBA Autorské práva slovakbasket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu slovakbasket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

KOM KOM 93:86
05.02.2020
LUC LUC
LEV LEV 90:93
05.02.2020
PDA PDA
SNV SNV 102:95
05.02.2020
ZIL ZIL
SVT SVT 79:77
05.02.2020
INT INT
HAN HAN 29.02.2020 SVT SVT
INT INT 29.02.2020 LEV LEV
PDA PDA 29.02.2020 LUC LUC
SNV SNV 29.02.2020 KOM KOM

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Inter Bratislava 21/4 84,00%
2 Patrioti Levice 15/10 60,00%
3 BKM Lučenec 14/11 56,00%
4 BK Slávia Žilina 14/11 56,00%
5 BC Prievidza 14/11 56,00%
6 Iskra Svit 12/13 48,00%
7 MBK Baník Handlová 8/16 33,33%
8 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 7/18 28,00%
9 MBK Rieker COM-therm Komárno 7/18 28,00%

Asistencie ...

# Hráč Tím
Nottage Eric
∅ Asistencie: 6,13
SNV
2 Johnson Isaiah SVT 5,94
3 Mitrovič Stefan HAN 5,77
4 Caffey Mike LUC 4,88
5 Mrviš Tomáš HAN 4,75

ScoreBoard ...

PHI PHI 24.02.2020 ATL ATL
CLE CLE 24.02.2020 MIA MIA
WAS WAS 24.02.2020 MIL MIL
BKN BKN 24.02.2020 ORL ORL
HOU HOU 24.02.2020 NYK NYK
DAL DAL 24.02.2020 MIN MIN
UTA UTA 24.02.2020 PHX PHX
LAC LAC 24.02.2020 MEM MEM
IND IND 25.02.2020 CHA CHA
TOR TOR 25.02.2020 MIL MIL
CHI CHI 25.02.2020 OKC OKC
DEN DEN 25.02.2020 DET DET
POR POR 25.02.2020 BOS BOS
LAL LAL 25.02.2020 NOP NOP
GSW GSW 25.02.2020 SAC SAC

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Milwaukee Bucks 48/8 85,71%
2 Los Angeles Lakers 42/13 76,36%
3 Toronto Raptors 42/15 73,68%
4 Boston Celtics 39/17 69,64%
5 Denver Nuggets 39/18 68,42%
6 Los Angeles Clippers 37/19 66,07%
7 Houston Rockets 36/20 64,29%
8 Utah Jazz 36/20 64,29%
9 Miami Heat 36/20 64,29%
10 Oklahoma City Thunder 35/22 61,40%
11 Philadelphia 76ers 35/22 61,40%
12 Dallas Mavericks 34/23 59,65%
13 Indiana Pacers 33/24 57,89%
14 Memphis Grizzlies 28/28 50,00%
15 Brooklyn Nets 26/29 47,27%
16 Portland Trail Blazers 26/32 44,83%
17 New Orleans Pelicans 25/32 43,86%
18 San Antonio Spurs 24/32 42,86%
19 Orlando Magic 24/32 42,86%
20 Sacramento Kings 23/33 41,07%
21 Phoenix Suns 23/34 40,35%
22 Washington Wizards 20/35 36,36%
23 Chicago Bulls 20/38 34,48%
24 Charlotte Hornets 19/37 33,93%
25 Detroit Pistons 19/40 32,20%
26 New York Knicks 17/39 30,36%
27 Atlanta Hawks 17/41 29,31%
28 Minnesota Timberwolves 16/39 29,09%
29 Cleveland Cavaliers 15/41 26,79%
30 Golden State Warriors 13/44 22,81%