Širšie nominácie reprezentačných tímov na nadchádzajúce zrazy

Publikované: 29.05.2019 Autor: slovakbasket.sk Foto: fiba.com

Slovensko U20 (Foto: fiba.com)

Širšie nominácie reprezentačných tímov SR na nadchádzajúce zra­zy:

Reprezentačný zraz A-mužstva mužov, 30.6–5.7.2019, Eurovia Aréna (ŠH Pasienky) v Bratislave

Nominácia: IHRING Mário (Osijek), KRAJČOVIČ Šimon, BOJANOVSKÝ Boris (Levice), BAŤKA Michal, MRVIŠ Tomáš, FUSEK Michael, ABRHÁM David (Inter), KÖRNER Richard, JAŠS Marek (Prievidza), BALDOVSKÝ Stanislav (Svit), JURÍČEK Viktor (SNV), BRODZIANSKY Vladimír (Obradoiro), DOLEŽAJ Marek (Syracuse), JONES Andre (Roma), HLIVÁK Dalibor (Komárno)

Náhradníci: BACHAN Martin (Levice), LOŠONSKÝ Pavol (Hradec Králové)

Nominácia U20 mužov:
MAJERČÁK Matej, MOKRÁŇ Jakub, KRČMÁRIK Adam, ZELIZŇÁK Maroš, MATÝCH Branislav, MAGDOLEN Matúš, BÁTOVSKÝ Marcel, BIZUB Martin, SILÁDI Matej, DANIELIČ Martin, VOLÁRIK Samuel, KUBALA Dominik, TURZA Šimon, PÁLENÍK Juraj, PAVELKA Tomáš, KADAŠI Jakub, MONČEK Adam, KINCEL Samuel, KREBES Enrico, ŠVÁBY Timotej, JAVORSKÝ Dávid, ADAMÍK Patrik, ORIHEL Marek, KOTORÍK Matej

Nominácia U18 chlapcov:
HORVÁTH Samuel, LYSÁK Adrián, SKUBEŇ Matúš, ŠIMOŇÁK Matej, MIČUDA Timotej, KORFANTA Adam, ERBEN Dávid, BARÓN Martin, RÁKAI Filip Peter, ŠIPKOVSKÝ Rastislav, PAŽICKÝ Patrik, DZUGAS Richard, O´CONNELL Jacob, SEDLÁK Matúš, VALENTÍNY Juraj, KUKUČKA Andrej, LUKÁČ Patrik, CHABAN Daniel, ŠPAŇO Dominik, PUKANČÍK Matúš, PLIŠKO Dávid, BRNČAL Samuel, NOVÁK Marek, ŠTURCEL Richard, LENJIK Samuel, FOLTÍN Marek

Nominácia U16 chlapcov:
AKANTIS Filip, BÍLY Lukáš, BORODOVČÁK Tomáš, BOROS Zsolt, BROOKS Richard, HAJKO Dominik, HALÁSZ Oliver, HASAJ Tomáš, HRONSKÝ Matúš, KOLLER Martin, KÖRÖS Adam, KRET Juraj, KŔČ Jakub, MALOVEC Matúš, MALOVEC Timotej, MISAL Samuel, NOVÁK Dávid, RANDUŠKA Daniel, SZABÓ Samuel, ŠEDIVÝ Martin, ŠIMKO Adam, ŠPÁNIK Matúš, URBAN Samuel, WOOLDRIDGE Michal

Nominácia U18 dievčat:
IŠTOŇOVÁ Miriam, KOLEŇÁKOVÁ Monika, BERANEKOVÁ Sofia, MESÁROŠOVÁ Alena, VIRASZTÓOVÁ Sofia, ZÁHORNACKÁ Zuzana, DOVČÍKOVÁ Martina, OČADLÍKOVÁ Ema, LYSOVÁ Jana, RODÁKOVÁ Ema, HATÁROVÁ Laura, SCHERHAUFEROVÁ Simona, ZAŤKOVÁ Tereza, HOLÍKOVÁ Erika, OBORILOVÁ Petra, BOHUŠOVÁ Barbora, DIDOVÁ Barbora, JENDRICHOVSKÁ Michaela, VARGOVÁ Zuzana, ŽILINSKÁ Lucia, PLAVNICKÁ Kamila, ČATLOŠOVÁ Timea, CIUTTIOVÁ Alexandra, DOHŇANSKÁ Gréta, MALKOVÁ Natália

Nominácia U16 dievčat: DULOVIČOVÁ Ema, ERDÉLYIOVÁ Alexandra, HERMANNOVÁ Emma, JAROŠOVÁ Kamila, KMETONIOVÁ Emma, MAJERČÁKOVÁ Martina, MAJOROŠOVÁ Nina, MIŠINSKÁ Alex, REBEJOVÁ Tara, BRÁZDILOVÁ Tereza, JANŠTOVÁ Nina, VANDLÍKOVÁ Tereza, KRISTLOVÁ Vanda, PAULOVIČOVÁ Žofia, SPIŠIAKOVÁ Ema, KOLESÁROVÁ Barbora, FILICKÁ Natália, VOJTEKOVÁ Natália, KUBÁŇOVÁ Dorota, MARCIŇÁKOVÁ Mirka, MAČIČÁKOVÁ Fatima, NEUSCHLOVÁ Simona, KUPČOVÁ Lucia, KOLLÁROVÁ Dominika

Nominácia na Univerziádu žien: DULOVÁ Veronika, KOVÁČIKOVÁ Nikola, STAŠOVÁ Radka, HORVÁTHOVÁ Laura, BELUŠOVÁ Alexandra, DROBNÁ Dominika, BALÁŽOVÁ Michaela, TARKOVIČOVÁ Stella, HAŠKOVÁ Alexandra, HRUŠČÁKOVÁ Žofia, KOZÁKOVÁ Vanda, MORAVČÍKOVÁ Alica, FILIČKOVÁ Eva, SVETLÍKOVÁ Soňa

zdroj: SBA

 
SBA Autorské práva slovakbasket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu slovakbasket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

NYL NYL 20.07.2019 LAS LAS
DAL DAL 20.07.2019 PHO PHO
WAS WAS 21.07.2019 ATL ATL
CHI CHI 21.07.2019 IND IND
LVA LVA 21.07.2019 MIN MIN

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Las Vegas Aces 11/6 64,71%
2 Washington Mystics 10/6 62,50%
3 Connecticut Sun 11/7 61,11%
4 Seattle Storm 12/8 60,00%
5 Los Angeles Sparks 10/7 58,82%
6 Chicago Sky 10/8 55,56%
7 Minnesota Lynx 10/8 55,56%
8 Phoenix Mercury 8/8 50,00%
9 New York Liberty 7/10 41,18%
10 Atlanta Dream 6/12 33,33%
11 Indiana Fever 6/13 31,58%
12 Dallas Wings 5/13 27,78%