Levice vyhrali so Spišskou aj s Košicami, naďalej sa držia neohrozene na čele ligy Juniorov

Publikované: 08.04.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb SBKJuniorLevice

ŠBK Junior Levice vs. KB Slávia TU Košice (Foto: fb SBKJuniorLevice)

1.liga Juniori U19, skupina o 1.-6.miesto

6.4.2019 – 29.kolo

MBK Victoria Žilina – IMC Slovakia Považská Bystrica 80:81 (39:37)
Najviac bodov: Šváby 25, Pažický 20 – Kubala 41, Zachar 15

ŠKP BBC Banská Bystrica – KB Slávia TU Košice 58:72 (34:32)
Najviac bodov: Mokroš 20, Kotorík 13 – Monček 25, Tchúr 19

ŠBK Junior Levice – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 104:43 (51:23)
Najviac bodov: Volárik 25, Špaňo 17 – Rákai 14, Korfanta 7

7.4.2019 – 30.kolo

ŠBK Junior Levice – KB Slávia TU Košice 81:61 (43:24)
Najviac bodov: Volárik 23, Danielič 14 – Monček 19, Baron 9

ŠKP BBC Banská Bystrica – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 102:64 (57:36)
Najviac bodov: Kotorík 28, Siládi 22 – Gondek 26, Korfanta 19

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-6.miesto po 30.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

29

26

3

2510

1841

55

2

KB Slávia TU Košice

29

22

7

2570

1995

51

3

IMC Slovakia Považská Bystrica

28

23

5

2463

1966

51

4

MBK Victoria Žilina

28

20

8

2463

2053

48

5

ŠKP BBC Banská Bystrica

29

17

12

2101

1831

46

6

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

29

11

18

2156

2356

40


1.liga Juniori U19, skupina o 7.-12.miesto

6.4.2019 – 29.kolo

MBA Prievidza – MBK Handlová 78:77 (42:42)
Najviac bodov: Rozenberg 17, Hronský 15 – Bartuš 22, Mikič 14

BKM SPU Nitra – BKM Iskra Svit 94:43 (47:17)
Najviac bodov: M. Foltín 34, Láštic 25 – Lysák 10, Šterbák a Brugoš po 8

MBK Karlovka Bratislava – 1. BK Michalovce 90:66 (36:33)
Najviac bodov: Pukančík 19, Gemeiner 18 – Pliško 18, Pirkovský 17

7.4.2019 – 30.kolo

MBK Karlovka Bratislava – BKM Iskra Svit 106:60 (53:34)
Najviac bodov: Hupka 26, Hörmann 20 – Lysák 18, Šterbák a Šulík po 13

BKM SPU Nitra – 1. BK Michalovce 95:48 (42:24)
Najviac bodov: M. Foltín 26, Konc 24 – Pliško 15, Demko 12

Priebežná tabuľka skupiny o 7.-12.miesto po 30.kole a predohrávke:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

7

MBA Prievidza

27

14

13

2190

2172

41

8

1. BK Michalovce

29

11

18

2036

2158

40

9

BKM SPU Nitra

27

11

16

2025

2012

38

10

MBK Karlovka Bratislava

29

9

20

2008

2307

38

11

MBK Handlová

27

4

23

1914

2822

31

12

BKM Iskra Svit

27

1

26

1397

2320

26

Družstvo BKM Iskra Svit má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu.
 

10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 27.5
2. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 24.5
3. Kozel Filip, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 22.3
4. Láštic Juraj, BKM SPU Nitra – 22.0
5. Rozenberg Róbert, MBA Prievidza – 21.9
6. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 21.5
7. Pirkovský Martin, 1. BK Michalovce – 21.2
8. Krebes Enrico, KB Slávia TU Košice – 19.4
9. Volárik Samuel, ŠBK Junior Levice – 19.3
10. Turza Šimon, MBK Victoria Žilina – 18.0

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 8.7
2. Korfanta Adam, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 7.0
3. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 6.6
4. Krčmárik Adam, IMC Slovakia Považská Bystrica – 5.5
5. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 5.5
6. Šimoňák Matej, IMC Slovakia Považská Bystrica – 5.4
7. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 5.0
8. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 4.9
9. Chaban Daniel, ŠBK Junior Levice – 4.6
10. Bartuš Filip, MBK Handlová – 4.2

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 4.9
2. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 4.5
3. Magušín Richard, BKM SPU Nitra – 3.7
4. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 3.5
5. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 3.4
6. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 3.0
7. Sáraz Miroslav, BKM SPU Nitra – 3.0
8. Krebes Enrico, KB Slávia TU Košice – 3.0
9. Baron Martin, KB Slávia TU Košice – 2.9
10. Brnčal Samuel, 1. BK Michalovce – 2.8

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Kotorík Matej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 2.5
2. Suchý Oliver, BKM Iskra Svit – 2.4
3. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 1.8
4. Barniak Tomáš, MBK Handlová – 1.6
5. Dzugas Richard, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 1.3
6. Mičuda Timotej, MBK Karlovka Bratislava – 1.3
7. Harabin Dávid, BKM Iskra Svit – 1.3
8. Erben Dávid, MBK Victoria Žilina – 1.1
9. Láštic Juraj, BKM SPU Nitra – 1.1
10. Demko Michal, 1. BK Michalovce – 1.0

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.