Prievidzkí kadeti dokázali v posledných sekundách uspieť v dohrávke s Interom a držia tretiu priečku

Publikované: 01.04.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb MBA Prievidza

MBA Prievidza U17 vs. BK Inter Bratislava U17, lavička Prievidze (Foto: fb MBA Prievidza)

1.liga Kadeti U17, skupina o 1.-8.miesto

31.3.2019 – 9.kolo, dohrávka

MBA Prievidza – BK Inter Bratislava 67:66 (35:32)
Najviac bodov: Lukáč 20, Matuška 18 – T. Malovec 17, M. Malovec 13

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

10

10

0

837

631

20

2

MBK VICTORIA Žilina

10

8

2

826

704

18

3

MBA Prievidza

10

7

3

837

687

17

4

BKM SPU Nitra

10

7

3

693

711

17

5

BK Inter Bratislava

10

4

6

673

668

14

6

BBK Bánovce nad Bebravou

10

2

8

575

709

12

7

BKM Iskra Svit

10

1

9

647

819

11

8

MŠK BK Žiar nad Hronom

10

1

9

647

806

11


1.liga Kadeti U17, skupina o 9.-18.miesto

30.3.2019 – 15.kolo

ŠŠK KAC Jednota Košice – MBK AŠK Slávia Trnava 65:58 (43:33)
Najviac bodov: Jošťák 16, Mazák 15 – Adam 16, Bejda 15

ABOVIA 96 Košice – voľno

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – MBK Karlovka Bratislava 87:69 (43:34)
Najviac bodov: Strážik 39, Zimmermann 27 – Kunický 30, Paulis 18

BK Slovenský Orol Levoča – Strojár Malacky 62:84 (28:39)
Najviac bodov: Zuščák 18, Malíšek 12 – Bolf 25, Hajdu 17

BSC „BLUE“ Bratislava (MS) – voľno

IMC Slovakia Považská Bystrica – BSC „YELLOW“ Bratislava 64:84 (33:47)
Najviac bodov: Ďuriš 24, Kukučka 16 – Sedlár a Radošinský po 22

31.3.2019 – 16.kolo

ABOVIA 96 Košice – MBK AŠK Slávia Trnava 82:62 (41:31)
Najviac bodov: Halász 29, Köröš 12 – Bejda 13, Chmelan 12

ŠŠK KAC Jednota Košice – voľno

BK Slovenský Orol Levoča – MBK Karlovka Bratislava 35:89 (25:38)
Najviac bodov: J.Škulec 16, Zuščák 6 – Paulis 27, Vlk, Kunický, Korgo a Spevák po 9

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves – Strojár Malacky 67:68 (30:38)
Najviac bodov: Strážik 27, Zimmermann 24 – Bolf 27, Hajdu 20

IMC Slovakia POVAžSKá Bystrica – BSC „BLUE“ Bratislava (MS) 70:66 (36:32)
Najviac bodov: Ďuriš 30, Wallenfels 21 – Sás 18, Trebuňa 15

BSC „YELLOW“ Bratislava – voľno

Priebežná tabuľka skupiny o 9.-18.miesto po 16.kole a predohrávke:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

BSC „YELLOW“ Bratislava

14

14

0

1163

715

28

10

ABOVIA 96 Košice

14

12

2

1321

896

26

11

MBK AŠK Slávia Trnava

16

10

6

1144

956

26

12

BSC „BLUE“ Bratislava (MS)

14

8

6

924

903

22

13

ŠŠK KAC Jednota Košice

14

8

6

1003

928

22

14

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

15

7

8

1079

1053

22

15

IMC Slovakia Považská Bystrica

16

5

11

1093

1131

21

16

Strojár Malacky

15

5

10

937

1113

20

17

MBK Karlovka Bratislava

15

5

10

836

972

19

18

BK Slovenský Orol Levoča

15

0

15

688

1521

15

Družstvo MBK Karlovka Bratislava má 1 kontumačnú prehru bez priznania bodu.
 

10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 25.5
2. Kucej Hugo, MŠK BK Žiar nad Hronom – 22.4
3. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 21.7
4. Špaňo Dominik, ŠBK Junior Levice – 21.6
5. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 21.5
6. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 20.8
7. Lukáč Patrik, MBA Prievidza – 20.8
8. Mazák Lukáš, ŠŠK KAC Jednota Košice – 20.1
9. Sedlár Dominik, BSC YELLOW Bratislava – 19.2
10. Nigut Martin, ŠŠK KAC Jednota Košice – 18.4

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Matuška Maxim, MBA Prievidza – 8.7
2. Chaban Daniel, ŠBK Junior Levice – 6.1
3. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 5.6
4. Novák Dávid, MBK Victoria Žilina – 5.5
5. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 5.5
6. Lukáč Patrik, MBA Prievidza – 5.4
7. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 4.7
8. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 4.6
9. Vančo František, Abovia 96 Košice – 4.5
10. Javorský Alex, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 4.5

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 7.2
2. Javorský Alex, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 6.6
3. Vančo František, Abovia 96 Košice – 6.4
4. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 6.2
5. Suláni Martin, BKM SPU Nitra – 5.8
6. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 5.6
7. Kapustík Ondrej, MBK AŠK Slávia Trnava – 5.2
8. Nigut Martin, ŠŠK KAC Jednota Košice – 5.1
9. Lörinc Richard, ŠBK Junior Levice – 4.9
10. Ištok Jakub Jozef, MBK AŠK Slávia Trnava – 4.8

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Gut Boris, BK Slovenský Orol Levoča – 3.2
2. Paulis Matej, MBK Karlovka Bratislava – 3.0
3. Halász Oliver, Abovia 96 Košice – 2.6
4. Ištok Jakub Jozef, MBK AŠK Slávia Trnava – 2.5
5. Belí Daniel, Abovia 96 Košice – 2.1
6. Chmelan Tomáš, MBK AŠK Slávia Trnava – 1.9
7. Harabin Dávid, BKM Iskra Svit – 1.9
8. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 1.8
9. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 1.7
10. Kukučka Andrej, IMC Slovakia Považská Bystrica – 1.7

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

INT INT 26.09.2020 SNV SNV
LEV LEV 26.09.2020 PDA PDA
LUC LUC 27.09.2020 SVT SVT

ScoreBoard ...

SAM SAM 30.09.2020 SKP SKP
YAK YAK 30.09.2020 BPP BPP
UMB UMB 30.09.2020 PNC PNC
RBK RBK 30.09.2020 SNV SNV
SKP SKP 03.10.2020 SNV SNV
PNC PNC 03.10.2020 RBK RBK
BPP BPP 03.10.2020 UMB UMB
SAM SAM 03.10.2020 YAK YAK