Levickí kadeti na čele súťaže naďalej bez prehry

Publikované: 18.03.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb SBKJuniorLevice

MBK VICTORIA Žilina vs. ŠBK Junior Levice, lavička Levíc (Foto: fb SBKJuniorLevice)

1.liga Kadeti U17, skupina o 1.-8.miesto

16.3.2019 – 9.kolo

MŠK BK Žiar nad Hronom – BKM SPU Nitra 58:79 (30:33)
Najviac bodov: Babiak a Greguš po 11 – Rosinský 25, Foltín 22

MBK VICTORIA Žilina – ŠBK Junior Levice 66:76 (36:37)
Najviac bodov: D. Novák 20, Kasák 16 – Chaban 18, Špaňo 17

BKM Iskra Svit – BBK Bánovce nad Bebravou 66:67 (42:24)
Najviac bodov: Horák a Lysák po 14 – Špánik 22, Jancusko 18

17.3.2019 – 10.kolo

MBA Prievidza – BKM SPU Nitra 97:59 (49:28)
Najviac bodov: Hronský 25, Lukáč 22 – Foltín 25, Mihálik 11

MŠK BK Žiar nad Hronom – BK Inter Bratislava 43:69 (15:36)
Najviac bodov: Greguš, Balogh a M. Novák po 8 – M. Malovec 16, Borodovčák 14

MBK VICTORIA Žilina – BBK Bánovce nad Bebravou 104:64 (60:32)
Najviac bodov: P. Pažický 31, Mrázik 19 – Špánik 16, Jancusko 15

BKM Iskra Svit – ŠBK Junior Levice 50:79 (26:40)
Najviac bodov: Brugoš 13, Horák 10 – Chaban 15, Špaňo 13

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

10

10

0

837

631

20

2

MBK VICTORIA Žilina

10

8

2

826

704

18

3

BKM SPU Nitra

10

7

3

693

711

17

4

MBA Prievidza

9

6

3

770

621

15

5

BK Inter Bratislava

9

4

5

607

601

13

6

BBK Bánovce nad Bebravou

10

2

8

575

709

12

7

BKM Iskra Svit

10

1

9

647

819

11

8

MŠK BK Žiar nad Hronom

10

1

9

647

806

11


1.liga Kadeti U17, skupina o 9.-18.miesto

16.3.2019 – 13.kolo

MBK AŠK Slávia Trnava – BK Slovenský Orol Levoča 121:40 (59:19)
Najviac bodov: Adam 37, Chmelan 27 – Zuščák 10, Mar. Šoltés 8

MBK Karlovka Bratislava – IMC Slovakia Považská Bystrica 74:66 (31:42)
Najviac bodov: Paulis 27, Kunický 23 – Wallenfels 22, Ďuriš 20

BSC „BLUE“ Bratislava (MS) – ABOVIA 96 Košice 68:89 (28:51)
Najviac bodov: Trebuňa 21, Sás 12 – Halász 22, Šedivý 20

BSC „YELLOW“ Bratislava – ŠŠK KAC Jednota Košice 66:60 (34:31)
Najviac bodov: Sedlár 22, Aidi 16 – Nigut a Mazák po 20

17.3.2019 – 14.kolo

MBK AŠK Slávia Trnava – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 104:77 (52:43)
Najviac bodov: Adam 27, Chmelan 23 – Strážik 20, Zimmermann 17

Strojár Malacky – IMC Slovakia P.Bystrica 43:56 (24:30)
Najviac bodov: Bolf 12, Kadluba 11 – Ďuriš 23, Wallenfels 16

BSC „BLUE“ Bratislava-MS – ŠŠK KAC Jednota Košice 91:73 (39:38)
Najviac bodov: Železník 25, Janech 15 – Mazák 35, Nigut 17

BSC „YELLOW“ Bratislava – ABOVIA 96 Košice 85:67 (42:35)
Najviac bodov: Sedlár 24, Aidi 20 – Šedivý 15, Halász 14

Priebežná tabuľka skupiny o 9.-18.miesto po 14.kole a predohrávke:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

BSC „YELLOW“ Bratislava

13

13

0

1079

651

26

10

ABOVIA 96 Košice

13

11

2

1239

834

24

11

MBK AŠK Slávia Trnava

14

10

4

1024

809

24

12

BSC „BLUE“ Bratislava – MS

13

8

5

858

833

21

13

ŠŠK KAC Jednota Košice

13

7

6

938

870

20

14

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

13

6

7

925

916

19

15

IMC Slovakia Považská Bystrica

14

4

10

959

981

18

16

Strojár Malacky

13

3

10

785

984

16

17

MBK Karlovka Bratislava

13

4

9

678

850

16

18

BK Slovenský Orol Levoča

13

0

13

591

1348

13


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 26.0
2. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 22.7
3. Špaňo Dominik, ŠBK Junior Levice – 22.4
4. Kucej Hugo, MŠK BK Žiar nad Hronom – 22.4
5. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 21.2
6. Lukáč Patrik, MBA Prievidza – 20.7
7. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 20.6
8. Mazák Lukáš, ŠŠK KAC Jednota Košice – 19.4
9. Sedlár Dominik, BSC YELLOW Bratislava – 19.2
10. Kukučka Andrej, IMC Slovakia Považská Bystrica – 18.7

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Matuška Maxim, MBA Prievidza – 8.8
2. Chaban Daniel, ŠBK Junior Levice – 6.1
3. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 5.8
4. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 5.6
5. Lukáč Patrik, MBA Prievidza – 5.5
6. Novák Dávid, MBK Victoria Žilina – 5.4
7. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 5.1
8. Vančo František, Abovia 96 Košice – 4.7
9. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 4.7
10. Javorský Alex, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 4.5

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 7.1
2. Vančo František, Abovia 96 Košice – 6.6
3. Javorský Alex, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 6.6
4. Suláni Martin, BKM SPU Nitra – 6.2
5. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 6.2
6. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 5.5
7. Lörinc Richard, ŠBK Junior Levice – 5.4
8. Nigut Martin, ŠŠK KAC Jednota Košice – 5.2
9. Chaban Daniel, ŠBK Junior Levice – 5.0
10. Urban Samuel, BBK Bánovce nad Bebravou – 4.9

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Paulis Matej, MBK Karlovka Bratislava – 3.3
2. Gut Boris, BK Slovenský Orol Levoča – 3.2
3. Halász Oliver, Abovia 96 Košice – 2.7
4. Ištok Jakub Jozef, MBK AŠK Slávia Trnava – 2.5
5. Belí Daniel, Abovia 96 Košice – 2.2
6. Chmelan Tomáš, MBK AŠK Slávia Trnava – 2.0
7. Harabin Dávid, BKM Iskra Svit – 2.0
8. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 1.8
9. Kukučka Andrej, IMC Slovakia Považská Bystrica – 1.8
10. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 1.8

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

YAKE YAKE live
10.07.2020
NIT NIT
SNV SNV live
10.07.2020
STR STR
TRN TRN live
10.07.2020
CBK CBK
ZBB ZBB live
10.07.2020
POP POP

ScoreBoard ...

BNB BNB 10.07.2020 BSC BSC
INT INT 10.07.2020 LMI LMI
GLX GLX 10.07.2020 SNV SNV
PDZ PDZ 10.07.2020 RIM RIM