Družstvo Young Angels do 17 rokov naďalej vedie skupinu o 9. - 18. miesto spoločnej súťaže 1. ligy Žien a Junioriek U19

Publikované: 18.03.2019 Autor: Basket.sk Foto: youngangels.sk

YOUNG ANGELS Košice U17 (Foto: youngangels.sk)

Spoločná súťaž 1.ligy Žien a Junioriek U19, skupina o 9.-18.miesto

13.3.2019 – 15.kolo, dohrávka

ŠŠK Žilina-Budatín – YOUNG ANGELS U17 Košice 34:72 (11:45)
Najviac bodov: Gondová 14, Belčíková 7 – Kaliuzhna 20, Kristlová 15

16.3.2019 – 11.kolo, dohrávka

BO Spartak Myjava – ŽBK Rožňava 85:56 (35:40)
Najviac bodov: Benová 24, Horniačková 22 – Gyenesová 21, Viglaská a Fazekašová po 8

17.3.2019 – 15.kolo, dohrávka

BK Slovan Bratislava – ŽBK Rožňava 89:44 (49:29)
Najviac bodov: Karasová 20, Határová 14 – Stanková 13, Gyenesová 8

Priebežná tabuľka skupiny o 9.-18.miesto po 16.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

YOUNG ANGELS U17 Košice

14

13

1

980

618

27

2

BK Slovan Bratislava

12

11

1

791

517

23

3

TYDAM UPJŠ Košice (1. liga)

14

9

5

802

714

22

4

ŠKBD Spišská Nová Ves

14

8

6

785

784

22

5

BKM Bardejov (1. liga)

14

7

7

796

828

21

6

BK AŠK Slávia Trnava

12

8

4

789

765

20

7

BAM Poprad

14

6

8

908

858

20

8

ŠŠK Žilina-Budatín

12

3

9

653

727

15

9

ŽBK Rožňava

14

0

14

743

1220

14

10

BO Spartak Myjava

12

1

11

616

832

13


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 21.1
2. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 18.3
3. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 18.0
4. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 17.9
5. Arendáčová Stanislava, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 17.4
6. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 17.0
7. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 16.7
8. Krč-Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 15.7
9. Babiková Annamária, ŠBK Spišská Nová Ves – 15.3
10. Drinková Babariková Zuzana, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 15.1

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 5.3
2. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 4.8
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 4.5
4. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 4.5
5. Urbanová Dominika, Young Angels U19 Košice – 4.3
6. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 3.9
7. Kociánová Lenka, BK Slovan Bratislava – 3.6
8. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.5
9. Sedláčková Magdaléna, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.4
10. Muráňová Nina, ŠŠK Žilina-Budatín – 3.1

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Šimková Karolína, ŽBK Rožňava – 7.2
2. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 7.1
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 6.1
4. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 5.9
5. Kuhajdíková Andrea, BKM Bardejov (1. liga) – 5.4
6. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 5.1
7. Muráňová Nina, ŠŠK Žilina-Budatín – 5.1
8. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 5.1
9. Šeligová Barbora, Dubček Bratislava (1. liga) – 4.5
10. Töröková Adriána, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 4.4

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Gondová Barbora, ŠŠK Žilina-Budatín – 2.8
2. Szántóová Perla, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 2.5
3. Hudáková Alexandra, Improve your basket Loko Sereď – 2.3
4. Vodrážková Eva, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.1
5. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 2.0
6. Mikulová Nina, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
7. Határová Laura, BK Slovan Bratislava – 1.9
8. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 1.8
9. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 1.7
10. Bertovič-Mračková Pavla, Dubček Bratislava (1. liga) – 1.6

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

YAKE YAKE live
10.07.2020
NIT NIT
SNV SNV live
10.07.2020
STR STR
TRN TRN live
10.07.2020
CBK CBK
ZBB ZBB live
10.07.2020
POP POP

ScoreBoard ...

BNB BNB 10.07.2020 BSC BSC
INT INT 10.07.2020 LMI LMI
GLX GLX 10.07.2020 SNV SNV
PDZ PDZ 10.07.2020 RIM RIM