Starší žiaci Interu uspeli na pôde košickej Abovie o jediiný bod a v nadstavbe ostávajú bez prehry

Publikované: 12.03.2019 Autor: Basket.sk Foto: bkinter.sk

BK Inter Bratislava mládež (Foto: bkinter.sk)

Starší žiaci U15, skupina o 1.-8.miesto

9.3.2019 – 6.kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BK Inter Bratislava 43:75 (13:34)
Najviac bodov: Rusnák 9, Petrík a Frankovič po 8 – Boros 29, Minarovjech 18

MBK Victoria Žilina – ŠBK Junior Levice 76:85 (31:46)
Najviac bodov: Valentíny 21, Krajčovič 13 – Tončík 15, Solčánsky 14

BKM Iskra Svit A – MBA Prievidza 64:61 (26:29)
Najviac bodov: Misal 17, Horák 12 – Bakoš 18, Holík 11

10.3.2019 – 7.kolo

ABOVIA 96 Košice – BK Inter Bratislava 79:80 (41:40)
Najviac bodov: Šedivý 24, Haus 15 – Boros 32, Malovec 14

MBK Victoria Žilina – MBA Prievidza 69:70 (35:39)
Najviac bodov: Krajčovič 17, Sklenár 11 – Bakoš 28, Cabuk 12

BKM Iskra Svit A – ŠBK Junior Levice 65:62 (30:29)
Najviac bodov: Misal 27, Horák a Kester po 11 – Slamka 18, Kulčár 16

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 7.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK Inter Bratislava

6

6

0

459

334

12

2

BKM Iskra Svit A

5

4

1

316

319

9

3

MBA Prievidza

6

2

4

391

416

8

4

ŠBK Junior Levice

4

3

1

336

272

7

5

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

6

1

5

340

454

7

6

ABOVIA 96 Košice

4

2

2

315

284

6

7

MBK Victoria Žilina

5

1

4

364

401

6

8

BK Lokomotíva Sereď

2

0

2

135

176

2


Starší žiaci U15, skupina o 9.-13.miesto

9.3.2019 – 5.kolo

BK MŠK Kežmarok – MBK AŠK Slávia Trnava 70:76 (62:62, 44:30)
Najviac bodov: Štefaňák 25, Antal 15 – Buček 23, Novák a P. Veselský po 14

1. BK Michalovce – BSC Bratislava 57:80 (32:47)
Najviac bodov: Demko 14, Bujdoš 10 – Kotlárik 20, Kemeň 19

10.3.2019 – 6.kolo

BK MŠK Kežmarok – BSC Bratislava 57:102 (34:44)
Najviac bodov: Antal 23, Štefaňák 10 – Kemeň 22, Varsík 20

1. BK Michalovce – MBK AŠK Slávia Trnava 67:48 (44:25)
Najviac bodov: Pončák 16, Čop a Koščák po 12 – Morvay 11, P.Veselský 10

Priebežná tabuľka skupiny o 9.-13.miesto po 6.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

BSC Bratislava

3

3

0

263

182

6

10

MBK AŠK Slávia Trnava

4

2

2

248

268

6

11

1.BK Michalovce

3

2

1

186

180

5

12

BK MŠK Kežmarok

4

0

4

226

301

4

13

MŠK BK Žiar nad Hronom

2

1

1

111

103

3


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Tončík Matej, MŠK BK Žiar nad Hronom a ŠBK Junior Levice – 28.8
2. Misal Samuel, BKM Iskra Svit A – 27.2
3. Šedivý Martin, Abovia 96 Košice – 27.0
4. Hasaj Tomáš, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 24.3
5. Zlocha Jozef, BK Lokomotíva Sereď – 22.6
6. Ištok Jakub Jozef, BK Lokomotíva Sereď – 20.7
7. Krajčovič Alex, MBK Victoria Žilina – 19.4
8. Róka Alex, BK Inter Bratislava – 18.0
9. Solčánsky Samuel, ŠBK Junior Levice – 17.6
10. Bakoš Filip, MBA Prievidza – 16.5

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Koller Martin, BK Inter Bratislava – 6.8
2. Malovec Timotej, BK Inter Bratislava – 5.3
3. Kováčik Peter, ŠBK Junior Levice – 5.3
4. Géczy Marko, MBA Prievidza – 5.2
5. Kapustík Ondrej, BK Lokomotíva Sereď – 5.1
6. Ištok Jakub Jozef, BK Lokomotíva Sereď – 4.8
7. Misal Samuel, BKM Iskra Svit A – 4.3
8. Gajdoš Pavel, MBA Prievidza – 3.9
9. Kiss Tibor, BK Lokomotíva Sereď – 3.8
10. Kadaši Juraj, MBK Victoria Žilina – 3.5

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Kapustík Ondrej, BK Lokomotíva Sereď – 9.2
2. Ištok Jakub Jozef, BK Lokomotíva Sereď – 8.4
3. Pavlech Filip, BK Lokomotíva Sereď – 5.8
4. Zlocha Jozef, BK Lokomotíva Sereď – 5.5
5. Lipták Tomáš, Abovia 96 Košice – 5.0
6. Tončík Matej, MŠK BK Žiar nad Hronom a ŠBK Junior Levice – 4.8
7. Kiss Tibor, BK Lokomotíva Sereď – 4.8
8. Matuška Jakub, ŠBK Junior Levice – 4.8
9. Šedivý Martin, Abovia 96 Košice – 4.4
10. Boros Zsolt, BK Inter Bratislava – 4.3

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Ištok Jakub Jozef, BK Lokomotíva Sereď – 4.0
2. Krajčovič Alex, MBK Victoria Žilina – 2.7
3. Šedivý Martin, Abovia 96 Košice – 2.5
4. Novák Ladislav, MBK AŠK Slávia Trnava – 1.9
5. Slaninka Matúš, ŠBK Junior Levice – 1.8
6. Kemeň Samuel, BSC Bratislava – 1.7
7. Kester Dominik, BKM Iskra Svit A – 1.6
8. Malovec Timotej, BK Inter Bratislava – 1.3
9. Veselský Pavol, MBK AŠK Slávia Trnava – 1.3
10. Lévay Ján, Abovia 96 Košice – 1.3

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia