Popradské basketbalistky ostali pred štvrťfinále bez trénerky Gallovej

Publikované: 07.03.2019 Autor: SITA Foto: Daniel Faix

BAM Poprad vs. BK ŠKP 08 Banská Bystrica, trénerka Tatiana Gallová (Foto: Daniel Faix)

Basketbalový klub BAM Poprad sa pred štartom štvrťfinále play-off extraligy žien rozlúčil s doterajšou trénerkou Tatianou Gallovou.

Rodáčka z Bratislavy prišla do podtatranského tímu v lete minulého roka. "V utorok som po dohode skončila v Poprade svoje pôsobenie. Moje predstavy a predstavy klubu sa totiž rozchádzali, hoci k boju o 5. miesto, čo bol pôvodný plán pred sezónou, sme boli aj teraz blízko,“ uviedla Gallová pre štvrtkové vydanie denníka Šport.

Družstvo Popradu vstupuje do play-off zo šiesteho miesta a jeho súperom vo štvrťfinále bude tím Young Angels Košice. Séria sa začína na palubovke Košíc v sobotu 9. marca o 18.00 h. Druhý zápas sa odohrá v stredu 13. marca o 17.30 h v Aréne Poprad. Prípadný tretí duel je plánovaný na sobotu 16. marca o 16.00 h opäť v Košiciach. Séria sa hrá na dva víťazné zápasy. Úspešnejší sa v semifinále stretne s víťazom dvojice Piešťany – Banská Bystrica.

 
SITA Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.