V dohrávanom derby kadetiek tímov Young Angels uspela 17-ka nad 16-kou

Publikované: 18.02.2019 Autor: Basket.sk Foto: youngangels.sk

Young Angels U17 Košice vs. Young Angels U16 Košice (Foto: youngangels.sk)

1.liga Kadetky U17, skupina o 1.-8.miesto


13.2.2019 – 1.kolo, dohrávka

YOUNG ANGELS U16 Košice – YOUNG ANGELS U17 Košice 56:64 (26:34)
Najviac bodov: Rebejová 16, Majorošová 14 – Kaliuzhna 24, Kolesárová 12

16.2.2019 – 2.kolo

YOUNG ANGELS U16 Košice – ŠKBD Spišská Nová Ves 41:43 (19:23)
Najviac bodov: Spišiaková 15, Rebejová 7 – Dulovičová 15, Jarošová 13

YOUNG ANGELS U17 Košice – BAM Poprad 76:37 (36:24)
Najviac bodov: Kristlová 22, Jendrichovská 13 – Kmetoniová 13, Faltičková a Ni. Michlíková po 6

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BK Nové Mesto nad Váhom 60:34 (41:16)
Najviac bodov: Malovcová 12, Žilinská a Kollárová po 8 – Kraislová 10, Ostrovská 7

17.2.2019 – 3.kolo

YOUNG ANGELS U16 Košice – BAM Poprad 69:38 (37:17)
Najviac bodov: Siladiová 10, Spišiaková, Majorošová, Janíčková, Mačičáková, Hermannová a Paulovičová po 8 – Kmetoniová 12, Na. Michlíková 8

YOUNG ANGELS U17 Košice – ŠKBD Spišská Nová Ves 73:51 (42:16)
Najviac bodov: Kaliuzhna 24, Kristlová 17 – Dulovičová 19, Pokrievková 12

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BK AŠK Slávia Trnava 57:53 (34:27)
Najviac bodov: Mesárošová 17, Žilinská 15 – S. Gavláková 16, Štefunková 15

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 3.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

YOUNG ANGELS U17 Košice

3

3

0

213

144

6

2

ŠKBD Spišská Nová Ves

3

2

1

155

145

5

3

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

2

2

0

117

87

4

4

YOUNG ANGELS U16 Košice

3

1

2

166

145

4

5

BK Nové Mesto nad Váhom

2

1

1

103

114

3

6

BAM Poprad

3

0

3

106

206

3

7

BK AŠK Slávia Trnava

2

0

2

107

126

2

8

BK ZŠ Zvolen

0

0

0

0

0

0


1.liga Kadetky U17, skupina o 9.-14.miesto


16.2.2019 – 3.kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji – BK Slovan Bratislava 85:39 (55:19)
Najviac bodov: Rožňovcová 14, Bajrović, Ághová a Fartelová po 12 – Danišková 10, Kittová 5

BKM Junior UKF Nitra – MBK Ružomberok 66:32 (38:11)
Najviac bodov: Gažiová 20, Gelnarová 14 – Vrťová 9, Straková 8

ŽBK Rožňava – BKM Žilina-Závodie 68:49 (30:16)
Najviac bodov: Viglaská a Suchá po 17 – Rajčanová 18, Soliarová 12

17.2.2019 – 4.kolo

BKM Junior UKF Nitra – BKM Žilina-Závodie 70:26 (42:12)
Najviac bodov: Gažiová 17, Gelnarová 12 – Soliarová 12, Rajčanová 4

ŽBK Rožňava – MBK Ružomberok 57:44 (37:19)
Najviac bodov: Viglaská 16, Suchá 14 – Lukáčová 11, Kubíková 10

Priebežná tabuľka skupiny 9.-14.miesto po 4.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

BKM Junior UKF Nitra

3

3

0

220

81

6

10

MBK Ružomberok

4

1

3

198

249

5

11

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

3

2

1

218

169

5

12

BK Slovan Bratislava

3

2

1

159

165

5

13

ŽBK Rožňava

3

2

1

148

177

5

14

BKM Žilina-Závodie

4

0

4

163

265

4


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Janštová Nina, BK ZŠ Zvolen – 21.8
2. Kristlová Vanda Mária, Young Angels U17 Košice – 20.5
3. Gavláková Saša, BK AŠK Slávia Trnava – 19.8
4. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 17.2
5. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 16.3
6. Holíková Erika, BK ZŠ Zvolen – 15.8
7. Kubáňová Dorota, MBK Ružomberok – 14.5
8. Šabíková Klára, BK Slovan Bratislava – 14.4
9. Dulovičová Emma, ŠKBD Spišská Nová Ves – 13.3
10. Šunová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 13.2

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Oborilová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 3.7
2. Štefunková Alena, BK AŠK Slávia Trnava – 3.5
3. Rausová Federika, BK ZŠ Zvolen – 3.5
4. Majorošová Nina, Young Angels U16 Košice – 3.5
5. Ištoňová Miriam, Young Angels U17 Košice – 3.3
6. Jendrichovská Michaela, Young Angels U17 Košice – 2.8
7. Suchá Bianka, ŽBK Rožňava – 2.8
8. Schreiberová Tereza, Young Angels U17 Košice – 2.8
9. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 2.8
10. Dulovičová Emma, ŠKBD Spišská Nová Ves – 2.5

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Dulovičová Emma, ŠKBD Spišská Nová Ves – 6.3
2. Boženíková Sandra, BKM Žilina-Závodie – 5.3
3. Šunová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 5.2
4. Uharčeková Alexandra, ŽBK Rožňava – 5.1
5. Schreiberová Tereza, Young Angels U17 Košice – 5.0
6. Štefunková Alena, BK AŠK Slávia Trnava – 4.8
7. Ištoňová Miriam, Young Angels U17 Košice – 4.7
8. Kubíková Nicol, MBK Ružomberok – 4.6
9. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 4.4
10. Viglaská Kristína, ŽBK Rožňava – 4.4

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Dohňanská Gréta, BK Slovan Bratislava – 5.2
2. Holíková Erika, BK ZŠ Zvolen – 3.0
3. Gašpieriková Vanessa, BKM Žilina-Závodie – 2.8
4. Oborilová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 2.3
5. Suchá Bianka, ŽBK Rožňava – 2.2
6. Janštová Nina, BK ZŠ Zvolen – 1.9
7. Kollárová Natália, BAM Poprad – 1.7
8. Gavláková Saša, BK AŠK Slávia Trnava – 1.5
9. Káčerová Eva, BKM Žilina-Závodie – 1.5
10. Vavrová Ema, BKM Žilina-Závodie – 1.4

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia