Výjazd do Ceglédu

Publikované: 01.02.2017 Autor: Marek Grondžel

EuroCop Women

Vedenie najbližšieho súpera basketbalistiek Good Angels Košice v Európskom pohári FIBA oznámilo „žlto-modrým“ termín odvetného stretnutia osemfinále play-off, ktoré sa na pôde maďarského celku VBW CEKK Cegléd uskutoční presne týždeň po prvom súboji – teda vo štvrtok 16. februára 2017 so začiatkom o 18.00 hodine.

V súčasnosti to s prípadným televíznym, či internetovým prenosom z tohto duelu nevyzerá veľmi ružovo a preto klub 13-násobného slovenského šampióna pripravil pre fanúšikov výjazd do Ceglédu. Toto mesto je od Košíc vzdialené približne 250 kilometrov, čo umožňuje, aby autobus vyrazil z metropoly východu až v popoludňajších hodinách.

Poplatok za účastníka výjazdu predstavuje sumu 15,– eur a v tejto cene je zahrnutá doprava, ako aj vstupenka na stretnutie. Fanúšikovia, ktorí majú záujem vycestovať na zápas sa do 12. 2. môžu prihlásiť e-mailom na adrese info@goodangelskosice.eu, telefonicky na čísle 055 / 285 00 20, alebo osobne vo Fan shope v Angels aréne počas najbližších domácich duelov Good Angels (9.2 a 11.2).

Ak sa podarí naplniť kapacitu autobusu (maximálne 40 osôb), tak jeho odchod bude v deň zápasu, teda vo štvrtok 16. 2. 2017 o 13.00 hodine, z parkoviska pred Hotelom Privilege (Werferova ul., Košice). Na prípadných oneskorencov sa bude čakať najviac 15 minút. S návratom do Košíc je možné počítať okolo polnoci.

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia