Ross prežil po správach o "svojom úmrtí" ťažký deň

Publikované: 25.03.2014 Autor: SITA

Bývalý hráč basketbalovej NBA Quinton Ross žije a nie je mŕtvy, ako o tom informoval v prvej správe americký denník New York Post. Tridsaťdvaročný Američan musel rýchlo upokojiť členov rodiny a priateľov, ktorí už smútili nad jeho úmrtím. 

Ross si našiel v odkazovej službe svojho telefónu množstvo znepokojivých správ. Následne na internete našiel správu New York Post, že mal byť mužom, ktorého našli mŕtveho a zahrabaného na pláži. Denník neskôr opravil a spresnil svoj článok.

Ross okamžite zavolal svojej priateľke a na sociálnej sieti Facebook dal všetkým vedieť, že je v poriadku. „Myslím, že to bol veľmi ťažký deň. Najmä pre moju rodinu a priateľov,“ uviedol basketbalista. Rozohrávač z Dallasu sa do NBA dostal ako nedraftovaný hráč v roku 2004. Postupne si obliekol dresy Los Angeles Clippers, Memphisu, Dallasu, Washingtonu a New Jersey. V sezóne 2012/2013 hral za francúzsky Boulazac.

 
SITA Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia