Jordan či LeBron? Hádku ukončil nôž, traja v nemocnici

Publikované: 10.10.2013 Autor: SITA

LeBron James (Foto: SITA/AP)

Strýko a synovec za mrežami v Beaver County a traja zranení v nemocnici je výsledok barovej slovnej prestrelky o najlepšieho basketbalistu.

„Jeden z mužov mal oblečené tričko LeBrona Jamesa. Hádali si, či je lepší on alebo Michael Jordan. Ďalší muž v bare mal na sebe tričko hokejových Penguins, a tak sa strhla diskusia o pittsburských športových kluboch. Keď eskalovala, ukázalo sa, že dotyční nie sú fanúšikmi Steelers, tamojšieho klubu amerického futbalu,“ informoval podľa webu wtae.com policajný šéf Jim Essek.

Michaela Landerosa a Armanda Encinasa, strýka a synovca z Marylandu, zatkla po incidente polícia. Mladší z dvojice vytiahol v hádke nôž a bodol troch ľudí vrátane majiteľa podniku. Všetkých napadnutých hospitalizovali, sú mimo ohrozenia života. Na výtržníkov čaká 15. októbra súd. Landeros je obvinený z výtržníctva a útoku, Encinas čelí obvineniu z pokusu o vraždu a násilný útok.


 
SITA Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia