TYDAM a Poprad na čele

Publikované: 02.10.2013 Autor: denník Šport

Ilustračné foto (Foto: Ivan Valko)

Súhrn výsledkov stretnutí 1. kola druhej najvyššej slovenskej súťaže I. ligy žien a 2. kola skupiny Východ:

Západ:
Zvolen - Banská Bystrica 53:64 (27:31)
Konopková 23, Syč-Kriváňová 12 - Mištinová 14, Števulová 12

Filozof Bratislava - Petržalka B 54:59 (25:32)
Hujsiová 20, Imrichová 10 - Tučániová 16, Pudišová 11

Východ:
1. kolo:
Poprad - Stará Ľubovňa 102:33 (47:8)
Husárová 26, Mlynarovičová 15 - Obercianová 16, Dicová 13

Union Press Košice - Prešov (dohrávka 3. októbra 2013)

TYDAM Košice - Bardejov 124:18 (54:10)
Galvánková 20, Žingorová 18 - Kobulnická 8, Fedašová, Fellegiová po 4

2. kolo:
Poprad - Stará Ľubovňa 82:31 (36:13)
Hamaliarová 18, Šterbáková, Mlynarovičová po 16 - Obercianová 10, Dicová 9

Union Pres Košice - Prešov (dohrávka 5. októbra 2013)

TYDAM Košice - Bardejov 109:37 (55:17)
Kotíková 19, Galvánková 14 - Kobulnická 14, Biľová 8

1. TYDAM 2 2 0 233:55 4
2. Poprad 2 2 0 184:64 4
3. St. Ľubovňa 2 0 2 64:184 2
4. Bardejov 2 0 2 55:233 2
5. Prešov 0 0 0 0:0 0
6. Rožňava 0 0 0 0:0 0
7. Union Press 0 0 0 0:0 0
 


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

SVT SVT 84:79
03.03.2021
PDA PDA
LUC LUC 66:60
03.03.2021
SNV SNV
HAN HAN 03.03.2021 INT INT
LEV LEV 92:85
06.03.2021
HAN HAN
INT INT 06.03.2021 SVT SVT
SNV SNV 78:74
06.03.2021
PDA PDA
PDA PDA 10.03.2021 INT INT
SVT SVT 10.03.2021 LEV LEV
HAN HAN 10.03.2021 LUC LUC
PDA PDA 13.03.2021 LEV LEV
SVT SVT 13.03.2021 LUC LUC
SNV SNV 13.03.2021 INT INT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 17/9 65,38%
2 Inter Bratislava 16/11 59,26%
3 Spišskí Rytieri 17/13 56,67%
4 BKM Lučenec 16/13 55,17%
5 Iskra Svit 14/13 51,85%
6 BC Prievidza 9/18 33,33%
7 MBK Baník Handlová 8/20 28,57%

ScoreBoard ...

SNV SNV 48:52
27.02.2021
UMB UMB
BPP BPP 36:79
27.02.2021
SKP SKP
UMB UMB 54:62
05.03.2021
BPP BPP
UMB UMB 10.03.2021 SKP SKP
SKP SKP 13.03.2021 UMB UMB
SNV SNV 13.03.2021 BPP BPP
PNC PNC 13.03.2021 YAK YAK
SAM SAM 13.03.2021 RBK RBK

Skupina o 1.-4.miesto ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 8/2 80,00%
2 MBK Ružomberok 7/3 70,00%
3 YOUNG ANGELS Košice 3/7 30,00%
4 ŠBK Šamorín 2/8 20,00%

Skupina o 5.-8.miesto ...

# Tím V/P %
1 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 10/0 100,00%
2 BAM Poprad 7/4 63,64%
3 BK ŠK UMB Banská Bystrica 4/6 40,00%
4 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/11 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 13/1 92,86%
2 MBK Ružomberok 12/2 85,71%
3 YOUNG ANGELS Košice 11/3 78,57%
4 ŠBK Šamorín 8/6 57,14%
5 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6/8 42,86%
6 BAM Poprad 4/10 28,57%
7 BK ŠK UMB Banská Bystrica 2/12 14,29%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/14 0,00%